Doceniona

 

“GWIAZDKI” BLOG.ONET

  • Recenzja „The Element Of Freedom” Alicii Keys
  • Recenzja „The Fall” Nory Jones
  • Recenzja „Aphrodite” Kylie Minogue
  • Recenzja „Frank” Amy Winehouse
  • Recenzja „Joyful” Ayo
  • Recenzja „Unplugged” Alicii Keys
  • Recenzja „Age Ain’t Nothing but a Number” Aaliyah
  • Recenzja „Hounds of Love” Kate Bush
  • Recenzja „Erotica” Madonna

WIKIPEDIA
Zostać zacytowanym przez Wikipedię? Fajna sprawa. Fragmenty mojej recenzji „Million” Honey znalazły się w artykule o krążku. Wspominano o mnie również przy okazji wielu kompozycji Christiny Aguilery. Oceny z mojej strony widnieją także we wpisach o “Wounded Rhymes” Lykke Li i “Never For Ever” Kate Bush.

GAZETA
Magazyn “LAIF” (do kupienia w Empiku) zorganizował konkurs polegający na napisaniu recenzji wybranej płyty. Wysłałam swój tekst dotyczący najnowszego albumu Lykke Li, “I Never Learn”. Nagrodą był bilet na koncert (w moim przypadku Damona Albarna) oraz (co dla mnie ważniejsze) publikacja recenzji w nowym numerze gazety. Pod koniec roku pojawiłam się także w artykule o najlepszych płytach 2014 roku, wskazując album “Hard Believer” Finka.

FANOWSKIE PORTALE
Moja recenzja płyty “The 20/20 Experience” Justina Timberlake’a pojawiła się na oficjalnej polskiej stronie o artyście. Aby zobaczyć wpis, w którym się ukazała, kliknijcie tutaj.  Również i na polskiej stronie o Shakirze spodobała się jedna z moich recenzji. Znaleźć można tam mój tekst dotyczący albumu “Shakira”, którego premiera odbyła się na początku 2014 roku. Wpis zobaczycie tutaj.

ONET
Wpis dotyczący dwóch płyt (“No Bad Days”, “Sea You Later”) polskiego duetu The Dumplings trafił na stronę główną portalu, sprawiając, że recenzje trafiły do kilku tysięcy czytelników.

STRONY WYDAWNICTW
Napisana przeze mnie recenzja książki Matta McGinna “Coldplay. Życie w trasie” trafiła na oficjalną stronę polskiego wydawnictwa, która pozycję tę wydała – SQN.

FACEBOOK ARTYSTÓW
Moja recenzja epki “Stranger” polskiej wokalistki Alexandry Strunin (znana wcześniej z duetu The Jet Set) nie przeszła nie zauważona przez samą artystkę. Linki do recenzji swoich płyt umieścili także Maja Olenderek Ensemble, Peter J. Birch i M’NDAVI. Linkami do konkretnych artykułów (podsumowań roku) dzielili się natomiast m.in. Patrick the Pan, (ponownie) Peter J. Birch i Mindy Jones. Natomiast Fink wrzucił na swojego “walla” odnośnik do wywiadu, który z nim przeprowadziłam w 2014 roku.

KONKURSY
W konkursie organizowanym przez Warner Music Poland w 2012 roku zostałam doceniona za recenzję „Minutes to Midnight” Linkin Park. Portal open.fm zorganizował konkurs polegający na wypisaniu 3 najlepszych utworów 2012 roku i uzasadnieniu, dlaczego właśnie te. Wysłałam fragmenty swojego rankingu, w którym umieściłam najlepsze single i nie-single 2012 roku, zgarniając nagrodę w postaci “Mylo Xyloto” Coldplay. Natomiast w konkursie portalu  Popheart.pl na najlepszą recenzję „Bawię się świetnie” Ani Dąbrowskiej zajęłam 1. miejsce. W 2014 roku strona Qult Qultury doceniła moją wakacyjną playlistę. Pisane przeze mnie recenzje i inne artykuły nieraz przyczyniły się do wzrostu ilości płyt w mojej domowej biblioteczce. Wykorzystywane przeze mnie fragmenty moich tekstów do gustu przypadły m.in. MTV, WP, Students czy Universal Music Polska.

2 Replies to “Doceniona”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *