COVER: Praca lekarstwem na złamane serce

Ś L U B &…

Katy Perry i Russell Brand poznali się w 2009 roku podczas jednej z muzycznych gal. Ona rzuciła w niego butelką z wodą i tak się zaczęła ich szalona miłość. Decyzja o ślubie zapadła kilka miesięcy po pierwszym spotkaniu pary. Katy i Russell pobrali się w Indiach, 23 października 2010 roku. Ceremonia przebiegała według tradycyjnego, hinduskiego obrządku. Na przyjęcie zaproszono ok. 80 osób. Do dzisiaj nie pojawiły się żadne zdjęcia w prasie. Para bardzo chroniła swoją prywatność.

… R O Z W Ó D

Od dawna pojawiały się informacje dotyczące tego, że w małżeństwie Katy i Russella nie dzieje się najlepiej. Miarka przebrała się jednak przed Bożym Narodzeniem w minionym roku. Małżonkowie ostro się posprzeczali. W efekcie Katy, która planowała wybrać się na święta do rodziny Branda, spędziła świąteczny czas z przyjaciółmi na Hawajach. Russell tymczasem siedział w różnych pubach w Kornwalii. Teorii dotyczącej tego, dlaczego zdecydowali się na rozwód rok po ślubie, jest wiele. Według jednej z nich Katy nie zamierzała w najbliższym czasie zostać matką. Mogło nie pasować to Russellowi, który chciał porzucić imprezowy tryb życia, jaki do tej pory prowadził. Inna również nawiązuje do tematu „imprezy”. Russellowi nie podobało się to, że Katy przyjaźni się z Rihanną. Barbadoska miała ponoć na Perry zły wpływ. Warto dodać, że Rihanna również nie pała do Branda sympatią.  Nie podobało jej się to, że Katy wychodzi za niego za mąż. Nie pojawiała się więc na ślubie przyjaciółki wykręcając się pracą nad piątym krążkiem („Loud”). Według innych rozpad małżeństwa Katy i Russella był spowodowany postawą Branda do religii. Katy jako osoba wierząca nie mogła znieść wyśmiewania się ze swojej wiary. Co było rzeczywista przyczyną rozwodu pary szybko się chyba nie dowiemy. Oboje milczą. Decyzje o zakończeniu swojego małżeństwa podjęli wspólnie. Jednak pozew o rozwód do sądu złożył Russell. Jako powód podał „różnice nie do pogodzenia”. To Katy poprosiła Branda, by to on złożył podanie o rozwód. Piosenkarka wolała nie robić tego sama w obawie przed reakcją swoich rodziców. Zarówno matka jak i ojciec wokalistki są pastorami kościoła ewangelickiego i uważają, że rozwód jest po prostu zły.

B E Z   Ł E Z

Jak powszechnie wiadomo najlepszym lekarstwem na złamane serce jest rzucenie się w wir pracy. Katy również nie zamykała się w domu, ale dużo czasu i uwagi poświęciła swojej karierze. W listopadzie wydała 6. singiel z płyty “Teenage Dream”. Chyba nie przypadkowo została nim piosenka “The One That Got Away”. Katy była bliska pobicia rekordu Michaela Jacksona, który pięć singli z jednej płyty umieścił na #1 listy Billboard. Mimo poruszającego (i znakomitego) teledysku nic z marzeń Perry nie wyszło. Utwór znajduje się obecnie poza pierwszą dziesiątką notowania. Poddawać się jednak nie zamierza. Już wkrótce ukarze się reedycja albumu “Teenage Dream” zatytułowana “Teenage Dream: The Complete Confession”. Krążek zawiera oczywiście 12 piosenek z oryginalnego wydania „TD”. Bonusem będą też trzy całkiem nowe piosenki. Jedną z nich na pewno zostanie “Part of Me”, które jest nowym singlem Katy. Oprócz tego będziemy mogli znaleźć „E.T.” w wersji z Kanye Westem, „Last Friday Night (T.G.I.F.)” feat. Missy Elliot oraz akustyczną wersję „The One That Got Away” wyprodukowaną przez Jon’a Brion’a. Oprócz tego wokalistka ma w planach sporo występów. Pojawi się m.in. na Grammy oraz Kids Choice Awards. Pojawiły się tez informacje na temat filmu o Katy. W studiu Paramount, które wydało film o Justinie Bieberze – „Never Say Never” prawdopodobnie trwają teraz rozmowy nad takim filmem, który miałby trafić do kin w 3D.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *